Étterem és Pizzéria
Esztergom-Kertvárosban

A Pala Pizzéria állásajánlatai

Diszpécser

A Pizzéria Pizza Pala munkatársat keres: diszpécser munkakörbe
Feladatai:
-telefonon és webshopon érkezett rendelések felvétele
-futárok indítása a címekre
-a pultban a háttérmunka segítése
Elvárások:
-az aktuális étlap és a kiszállítási körzetünk részletes ismerete
-alapvető számítógépes ismeret
-megnyerő, empatikus egyéniség
-az általános normáknak megfelelő higiénikus megjelenés
Amit kínálunk:
-betanuló órabér: nettó 1000ft
-összeszokott csapat
-bejelentett munkaviszony (betanulás alatt alkalmi)
-étkezési hozzájárulás
-bónuszok
-hosszútávú megélhetés
-rugalmas munkabeosztás
Az üzlet éjfélig van nyitva, érdemes átgondolni, hogy a hazajutás megoldható legyen!
Jelentkezni lehet :
-az üzletben
-önéletrajzzal a pizzapala2015@gmail.com címen
-telefonon: 06(30)277-1822

Pizzafutárt keresünk csapatunkba!

Saját gépkocsival rendelkező futárt keresünk,teljes vagy rész munkaidőben.
Kérem aki csak gps-szel tud tájékozódni,mellőzzön!
A kereseted a munkád minőségének és mennyiségének függvénye!
Jelentkezni az üzletben vagy telefonon lehet:
06.30/277-1822

Esztergom-Kertváros
Damjanich u. 113.
Nyitvatartás:
A hét minden napján déltől éjfélig.
Házhozszállítás:
minden nap 10.00 - 23.30 óráig.

Az ételek ára a köretet nem tartalmazza, a csomagolást és az ÁFÁt viszont igen.

Rendelési minimumok:
Esztergom, Esztergom-Kertváros, Dorog: 1500Ft
Tokodaltáró, Csolnok, Tokod: 3500Ft
Tát, Kesztölc, Leányvár: 4500Ft
Búbánat-völgy, Piliscsév: 6000Ft

Otthonában akár bankkártyával is fizethet!